Last Heroes: Battle of Zombies

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6,5 MB
  • Version 3.9
  • Dil Türkçe
  • Firma Moon Studios
Zombi teması üzerine geliştirilen Last Heroes strateji oyununu Android cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Zombi teması üzerine tasarlanan Last Heroes: Battle of Zombies mobil oyununda korkunç zombilerin tehdidi altındasınız. Onlardan kurtulmak için kahramanları bir araya getirerek savaşmalısınız. Üssünüzü savunmayı artırmak için yükseltmenin yanı sıra, takımınızı oluşturmak ve diğer oyuncularla savaşmak için benzersiz kahramanları da işe alabilirsiniz.

Üssünüz belli bir seviyeye ulaştığında, lige katılabilir ve lig savaşına katılabilirsiniz. Oyun baskını, savunma ve eğitim unsurları içerir. Bu oyunda bir gün içinde usta olamazsınız, anahtar perseverant olmak ve buna devam etmek için mücadeleyi elden bırakmayacaksınız. Zombinin saldırısına karşı savunmak için kendi üssünüzü kuracaksınız, askerlerinizi bir araya getirecek ve eğiteceksiniz, bunun için süper kahramanları toplayın ve daha fazla teknolojinin kilidini açarak kendinizi geliştirin. 

Oyunda başarılı bir deneyim yaşamak için oyunu Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Ordunuzu genişletmek için puanlarını arttırıp daha fazla karakterin kilidini açabilirsiniz. Düşmanlarınız da sadece zombiler olmayacak. Bunun yanı sıra korkunç yaratıklar, motantlar ve daha fazla yaratık sizi bekliyor olacak. Diğer oyuncular ile yapacağınız karşılaşmalardan galip çıkın. Kazanmaya odaklanın ve güçlenerek saldırın. 

Last Heroes: Battle of Zombies indir